Publiczne Gimnazjum im. Jana Deszcza w Miechowicach Wielkich

 

Piękna słoneczna pogoda i ostatnie podrygi lata stały się okazją do świętowania dnia ziemniaka. Grupa wolontariuszy wraz zaprzyjaźnionymi mieszkańcami DPSu spędziła czwartkowe popołudnie 20 września w bardzo przyjemnej atmosferze, bo na świeżym powietrzu i przy ognisku, piekąc pyszne ziemniaki. W tym roku szkolnym grupa liczy 12 osób, do której należą:  Karolina Dębińska, Claudia Dudek, Ola Mikina, Martyna Michniak, Anglika Podsada, Zuzanna Zabiegała, Sara Urban, Faustyna Wilkosz, Wiktoria Grajdura, Agnieszka Gwóźdź, Amelia Szwedo i Katarzyna Mądrzyk.  Dziewczęta z racji, że chętnie uczestniczą i angażują się w spotkania z mieszkańcami DPS, zostały nagrodzone zaproszeniem na  Piknik Olimpijski  – imprezę integracyjną, która odbyła się 5 września, za co bardzo dziękujemy pani dyrektor  Małgorzacie Więcław, która pamiętała nie tylko o pensjonariuszach DPS, ale też o naszej młodzieży zapewniając różne atrakcje jak popcorn, watę cukrową, poczęstunek , czy najatrakcyjniejszą  – fotobudkę.