W dniu 9 grudnia odbył się cykliczny, ósmy już Jesienny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Wietrzychowicach. Tradycyjnie już do zawodów przystąpiły drużyny pracowników i przyjaciół:

Szkoły Podstawowej z Wietrzychowic

Gimnazjum z Miechowic Wielkich

Szkoły Podstawowej z Jadownik Mokrych.

W tym roku po raz pierwszy w rywalizacji wzięła udział koedukacyjna drużyna pracowników Urzędu Gminy w Wietrzychowicach.

Rozgrywki potoczyły się systemem „każdy z każdym”. W czasie długiej rywalizacji nie brakowało emocji, zaciętości i agresji sportowej, nerwowych tie break’ów, parkietowych padów i przewrotek, technicznych majstersztyków oraz budujących napięcie widza długich akcji przy siatceJ

Najważniejszym jednak elementem turnieju, który w założeniach organizatora stanowi jego ideę, jest turniejowa atmosfera. Przyjazna, życzliwa, integrująca. W której nie tylko chodzi o sportową rywalizację, ale przede wszystkim o wspólną, wartościową aktywność.

W efekcie zmagań turniejowych na najwyższym podium stanęła drużyna z SP w Jadownikach Mokrych. 2 miejsce przypadło SP w Wietrzychowicach, 3 PG w Miechowicach Wielkich, a 4 lokatę uzyskał ambitny beniaminek z UG w Wietrzychowicach.

Po wręczeniu dyplomów i pucharów zawodnicy uzupełnili kalorie ciepłym posiłkiem i słodkościami.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdeczne gratulacje i …

zapraszamy za rok