Publiczne Gimnazjum im. Jana Deszcza w Miechowicach Wielkich

 

19 czerwca dziewczęta działające w szkolnym wolontariacie po raz kolejny odwiedziły zaprzyjaźnionych mieszkańców Domu Pomocy w Wietrzychowicach, było to ostatnie spotkanie przed wakacjami. To już drugi rok, kiedy grupa szkolnego wolontariatu uczestniczy w spotkaniach integracyjnych z pensjonariuszami DPS.  Uczniowie uczestniczą w nich z prawdziwą przyjemnością, bo widzą, że ich odwiedziny są wyczekiwane i przyjmowane z prawdziwą radością. W tym roku stałymi uczestniczkami spotkań były: Ewa Piekut, Ula Stryczek, Klaudia Wiekierak, Natalia Podsada, Patrycja Pasek, Sara Urban, Wiktoria Grajdura, Faustyna Wilkosz, Amelia Szwedo, Katarzyna Mądrzyk, Karolina Dębińska, Martyna Michniak, Angelika Podsada i Zuzanna Zabiegała  – dziewczęta otrzymały od pani dyrektor DPS podziękowania i śliczne pojemniczki na biżuterię przygotowane przez panią Kasię Lipkę wraz z mieszkańcami.

Mamy nadzieję, że trzecioklasistki, które w tym roku szkolnym opuszczają grupę, znajdą godnych zastępców wśród nowych uczniów klas trzecich gimnazjum.