03 marca tj. w piątek po lekcjach grupa naszych wolontariuszy ( Estera Wszołek, Klaudia Wiekierak, Ewa Piekut, Ula Stryczek, Natalia Nowak, Natalia Podsada, Faustyna Wilkosz, Zuzia Zabiegała, Angelika Rodak i Natan Gaul) wraz z p. Moniką Kosman udała się na kolejne spotkanie z mieszkańcami DPS w Wietrzychowicach. Tym razem wszyscy uczestniczyli w zajęciach integracyjnych, które miały na celu bliższe zapoznanie naszej młodzieży z Seniorami. Oprócz tego Natan z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet złożył wszystkim paniom piękne życzenia oraz wręczył kwiaty, które  wykonywali uczniowie klasy 3 b w ramach zajęć artystycznych oraz skromne prezenciki wykonane własnoręcznie przez Natalię Nowak.  Jak zwykle zajęciom towarzyszyła atmosfera serdeczności i szacunku. Nasi uczniowie naprawdę chętnie i bezinteresownie odwiedzają  pensjonariuszy DPS-u, a oni z przyjemnością te wizyty odbierają.