Publiczne Gimnazjum im. Jana Deszcza w Miechowicach Wielkich

W czasie odwiedzin w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Jadownikach Mokrych, przed świętami Bożego Narodzenia, spotkała nas bardzo miła niespodzianka. Nasza Grupa Wolontariatu otrzymała, od księdza Dyrektora Marka Koguta, podziękowania za bezinteresowną pomoc i współpracę z Ośrodkiem.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i dodało nam skrzydeł do działania. Członkowie grupy: Justynka Grajdura, Julita Kamasz, Kasia Mądrzyk, Patrycja Sowa, Amelka Szwedo, Sara Urban, Claudia Dudek, Weronika Mądrzyk, Kasia Nowak i Szymek Chwała.

Bardzo dziękujemy i zapewniamy, że odwiedziny w Ośrodku,  u naszych Przyjaciół, są dla nas wszystkich wyróżnieniem i zawsze  z niecierpliwością czekamy na każde spotkanie.

 

Opiekun Szkolnej Grupy Wolontariatu

Dorota Stokłosa

49348972_210935403192689_7442468112470900736_n-1