24 maja br. na obiektach orlika odbył się piłkarski turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wietrzychowicach. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje pięciu wsi, które rywalizowały o miano najlepszej drużyny w naszej gminie w gronie gimnazjalistów. Mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym”. Wszystkie spotkania były zacięte a wynik oscylował wokół remisu. Nie zabrakło też emocji i – chwilami – zbyt ostrej walki, której konsekwencją były kary wykluczenia z gry przekraczających przepisy zawodników. Zwycięzcami okazali się niespodziewanie piłkarze z Miechowic Wielkich, którzy mimo niezbyt silnego składu zachowali najwięcej „zimnej krwi” w decydujących momentach turnieju.

Po zawodach pani dyrektor mgr Jadwiga Łucarz wręczyła kapitanom wszystkich drużyn dyplomy, a zwycięzcom  – okazały puchar.

Wyniki wszystkich spotkań:

1. Sikorzyce – Jadowniki M. 0:0