Publiczne Gimnazjum im. Jana Deszcza w Miechowicach Wielkich

6 grudnia reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. K. Nagórzańskiej wzięła udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w Żabnie. Zmagania odbywały się w hali  sportowej ZSP Żabno.  W wyniku zaciętej rywalizacji z najlepszymi zawodnikami rejonu nasi uczniowie uplasowali się na pozycjach:

4 m-ce- Arkadiusz Gwóźdź, kl. IIb

5 m-ce- Kacper Nowak, kl. IIb

6 m-ce- Dominika Pudło, kl. IIIb.

Towarzyszący sportowcom Mikołaj serwował pyszną pizzę, a w podsumowaniu turnieju każdy jego uczestnik obdarowany został dyplomem i ciekawymi nagrodami rzeczowymi.

Gratulacje dla młodzieży chętnej reprezentować szkołę w tej dyscyplinie sportowej. Podziękowania dla organizatorów turnieju za stworzenie przyjaznej oprawy i atmosfery sportowej, które w dużym stopniu motywują uczniów do gry w tenisa stołowego

Nagórzańska