Po raz kolejny uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzypowiatowym Turnieju Recytatorskim „Poszukiwania”. Konkurs, którego organizatorami są: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku, Dąbrowski Dom Kultury oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu, ma na celu wyłonienie najlepszych recytatorów oraz wykonawców poezji śpiewanej z tych powiatów.
Eliminacje powiatu tarnowskiego do turnieju finałowego przeprowadziła Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie. Wzięło w nich udział 41 uczestników – uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu tarnowskiego, a wśród uczestników znalazły się Gabriela Magiera i Aleksandra Mikina. Dziewczyny zaprezentowały się pięknie, a Ola wywalczyła III miejsce i weźmie udział w finale, który odbędzie się w Dąbrowie Tarnowskiej.

Serdecznie gratulujemy naszym recytatorkom i zachęcamy do dalszych poszukiwań wzruszeń w poetyckich światach.