5 grudnia podczas uroczystej lekcji historii poświęconej marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce niepodległościowej. Prace konkursowe – portrety marszałka Piłsudskiego oraz plakaty o tematyce niepodległościowym były wykonane estetycznie i przedstawiały bardzo wyrównany poziom, dlatego uczniowie zostali obdarowani skromnymi upominkami w głównej mierze ufundowanym przez nauczyciela plastyki. W konkursie wzięli udział następujący uczniowie: Gabriela Magiera, Martyna Michniak, Karolina Dębińska, Aleksandra Mikina, Claudia Dudek, Angelika Podsada, Ewa Piekut, Natalia Nowak, Martyna Nowak oraz Wojciech Gniady. Serdecznie dziękujemy uczniom za to, że zechcieli poświęcić swój czas na zgłębianie historii i rozwijanie swoich talentów.