Publiczne Gimnazjum im. Jana Deszcza w Miechowicach Wielkich

Przed świętami Bożego Narodzenia, po raz trzeci w tym roku szkolnym, odwiedziliśmy pensjonariuszy DPS w Ośrodku w Jadownikach Mokrych i z okazji zbliżających się świąt Wolontariusze złożyli mieszkańcom życzenia świąteczne a każdej z osób wręczyli własnoręcznie wykonane stroiki i kartki świąteczne. Od mieszkańców otrzymaliśmy również piękny ekologiczny stroik bożonarodzeniowy i życzenia.

W czasie spotkania wspólnie wykonaliśmy kilka dużych choinek 3D z kartonu, wełny i innych przygotowanych materiałów a następnie zawiesiliśmy na nich, własnoręcznie zrobione podczas spotkania ozdoby, w tym: aniołki, bombki choinkowe i gwiazdki.

Podczas wspólnie spędzonego, w serdecznej atmosferze, wieczoru opowiadaliśmy o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych a spotkanie umilał śpiew kolęd w wykonaniu mieszkańców, pracowników Ośrodka i wolontariuszy.

 

 Opiekun Koła Wolontariatu Dorota Stokłosa