Publiczne Gimnazjum im. Jana Deszcza w Miechowicach Wielkich

W czwartek 28 października lekkoatletyczna reprezentacja szkoły w składzie: Karolina Dębińska, Kacper Nowak, Arkadiusz Gwóźdź i Paweł Gwóźdź pod opieką p. K. Nagórzańskiej wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Tarnowa w Lekkiej Atletyce.

Nasi uczniowie wystąpili w biegach na 100m, 6000m i 1000m. Należy podkreślić, iż reprezentacja gimnazjum rywalizowała z zawodnikami systematycznie trenującymi w miejskich klubach lekkoatletycznych. Nie było to jednak przeszkodą dla naszych, którzy poziomem sprawności fizycznej nie odbiegali od profesjonalistów, zdobywając  laury w postaci:

Karolina Dębińska- 3 na dystansie 600m

Kacper Nowak – 4 miejsce (do podium zabrakło mu 2s.)na dystansie 1000m

Paweł Gwóźdź- 4 miejsce w serii na dystansie 1000m.

 

Gratulacje dla naszych sportowców:)