Publiczne Gimnazjum im. Jana Deszcza w Miechowicach Wielkich

Filip Wojciechowski może poszczycić się tytułem finalisty wojewódzkiego konkursu plastycznego „Odżywiaj się zdrowo” w ramach V edycji projektu edukacyjnego „Czysta Małopolska” organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Uczeń na etapie powiatowym zdobył II miejsce i jego praca została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego. Projekt, w którym Filip wziął udział,  miał na celu upowszechnienie wiedzy o zdrowym i racjonalnym odżywianiu wśród uczniów, kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania, wdrożenie zasad świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie, poszerzenie zainteresowań problematyką zdrowego odżywiania oraz upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie problematyki zdrowego żywienia.

Gratulujemy sukcesu!

zd-pracy-filipa-1