Publiczne Gimnazjum im. Jana Deszcza w Miechowicach Wielkich

    Tradycyjnie, jak 17 lat temu, tak i w tym roku, w drugą niedzielę stycznia uczniowie z Gimnazjum w Miechowicach Wielkich  kwestowali na rzecz WOŚP, która w tym roku zbierała środki na wsparcie oddziałów neonatologicznych, „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

Zebraliśmy 5819.77 PLN; 11euro i 1,25$.  WSZYSTKIM DARCZYŃCOM,

którzy poprzez datki do puszek, dorzucili tym samym cząstkę swojego serca i empatii

z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY.

Gorąco dziękuję Wolontariuszom: Natalii Wojciechowskiej, Martynie Nowak, Natalii Podsadzie, Julii Pszczole, Annie Kwaśniak, Ewie Piekut, Patrycji Pasek, Wiktorii Nasiadce, Urszuli Stryczek, Norbertowi Łucarzowi, Kacprowi Szatkowskiemu, Norbertowi Wszołkowi, Patrykowi Pudło, Kacprowi Nowakowi, Rafałowi Boksie, Zuzannie Zabiegale, Aleksandrze Mikinie, Karolinie Dębińskiej, Martynie Michniak, Gabrieli Magierze, Claudii Dudek, Angelice Rodak, Klaudii Wiekierak, Kindze Łucarz, Justynie Gorli, Julicie  Kamysz, Maciejowi Kopciowi, Honoracie Mizerze, Agnieszce Gwóźdź, Faustynie Wilkosz i Angelice Grzesik oraz absolwentom: Esterze Wszołek i Natanowi Gaulowi.

 

Bardzo dziękuję rodzicom uczniów: Pani Urszuli Podsadzie, Pani Elżbiecie Stryczek i Panu Markowi Piekutowi za kwestowanie z uczniami w Przybysławicach i opiekę nad kwestującymi. Dziękuję Panu Markowi Piekutowi za pomoc  w liczeniu pieniędzy i Panu Mariuszowi Giży za pomoc w pracy naszego Sztabu.

 

               Jesteście Wielcy!  DZIĘKUJĘ.

 

                            Opiekun Sztabu Dorota Stokłosa.