26 kwietnia klasy IIIa i IIIb wraz z wychowawcami odbyły wycieczkę do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie na zaproszenie dyrektora i nauczycieli tamtejszej placówki.

Na miejscu czekały naszych uczniów miłe niespodzianki w postaci: gościnnego turnieju z nagrodą główną i informacyjnym spacerem po budynku szkoły.

W trakcie atrakcyjnie przygotowanego turnieju uczniowie rywalizowali w nie tylko zabawnych, ale również wymagających konkurencjach, typu: bicie piany, kalambury, urodziny, czy quiz wiedzy historycznej. Nagroda główna przypadła klasie IIIb, która zdobyła największa ilość punktów turniejowych.

Po zmaganiach konkursowych uczniowie zostali oprowadzeni przez uczniów ZSP po salach lekcyjnych i otrzymali informacje na temat konkretnych profili, przedmiotów, wymagań itd.

Wyjazd jest kolejnym elementem preorientacji zawodowej uczniów planowo realizowanej przez naszą szkołę.