Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa w roku szkolnym 2017/2018 nauczycielom języka niemieckiego i angielskiego naszej szkoły przyznano Certyfikat Jakości Kształcenia Języków Obcych w IX Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Nauczyciele języków obcych wprowadzając naukę słownictwa poprzez aplikację Insta.Ling mieli na celu zmotywowanie uczniów do  kilku- lub kilkunastominutowej, ale systematycznej pracy. Program dostosowuje poziom trudności do każdego ucznia indywidualnie, dzięki czemu słówka, z którymi uczeń nie ma żadnych problemów, pojawiają się rzadziej, natomiast częściej te, w których zapamiętywaniu uczeń wykazuje pewne trudności.

Zachęcamy wszystkich uczniów do dalszego systematycznego korzystania z aplikacji Insta.Ling.